yaroslav_fedorakПривіт!

Мене звати Ярослав Федорак, і я є автором як мінімум трьох українських блогів. Чому „як мінімум”? Тому що на момент, коли ви читаєте ці рядки, їх кількість вже може бути більшою. Але давайте поки що не будемо задаватися питанням, навіщо одній людині така кількість блогів різної тематики (якщо це вас справді цікавить – зайдіть на мій основний проект „Українська блогосфера” і довідайтесь більше). Натомість зараз ми зосередимось на меті створення блога, який ви читаєте у даний момент.

Але перед тим – кілька слів про автора:

За професією я журналіст, редактор інтернет-порталу для управлінців Management.com.ua, а також трьох блогів: професійного Менеджмент@БЛОГа, мого особистого тематичного проекту «Українська блогосфера» та особистого блога про все, що привернуло мою увагу, Jarofed.com.

Блог Вивчаємо Flash та Action Script разом був створений за принципом: «Найкращий спосіб навчитися – це поділитися своїми знаннями з іншими». Створюючи блоги та розробляючи рекламні flash-банери, я постійно працюю з великим масивом нової інформації, яка стосується згаданих технологій. А оскільки мене важко назвати традиційним веб-програмістом у формальному значенні цього слова (себто спеціалізованих навчальних закладів я не закінчував) – то навчатися доводиться у процесі роботи.

Іноді на вирішення того чи іншого завдання можна витратити кілька годин, а то й днів. І левова частка цього часу йде не на безпосередній процес розробки, а на пошук рішення та його технічного втілення – перегляд форумів, професійних блогів, тестування знайдених рішень та навчання. Завданням цього блога є максимально спростити і скоротити цей процес. В його рамках я ділитимусь з вами всіма можливими готовими рішеннями та викладатиму шляхи вирішення нетипових задач, які доводилося вирішувати на власному життєвому шляху.

У мережі є безліч професійних ресурсів, які готові навчити вас програмуванню, за умов, що ви вже й так непогано розумієтесь на ньому. Мета даного проекту дещо інша. Блог Вивчаємо Flash та Action Script разом створений для тих новачків, які тільки починають робити перші кроки у освоєнні Flash і шукають, з чого почати свою подорож.

Тож давайте розвиватися разом.

А всім професійним флешерам та програмістам, а також людям, які давно і успішно освоюють премудрості згаданих вище програм та мов, будемо надзвичайно вдячні за підтримку та вчасну пораду. Сподіваємося, ви також зможете знайти для себе щось цікаве та цінне на «сторінках» блога “Вивчаємо Flash та Action Script разом”.

І звісно ж, щоб не пропустити нічого цінного, не забудьте підписатися на RSS-стрічку

Щиро ваш,
Ярослав