Всього залишено коментарів: 4

Dyak
Квітень 15, 2009 о 10:14

Маю коментар, щодо скрін кастів. Як на мене то скрінкаст добре юзати як доповнення до уроків попереднього формату, оскільки якщо я щось роблю і забув як щось робиться я бігом переглянув статю і згадав. З скрінкастом це складніше, хоча розуміння звичайно легеше.

Ярослав Федорак
Квітень 15, 2009 о 10:20

Dyak, безперечно! Тільки в такому вигляді я і буду використовувати скрінкасти, оскільки сам чудово розумію, наскільки зручніше працювати з текстом. Але, наприклад, у даному випадку показати як працює інструмент “перо” набагато легше у відео, ніж у тексті. Скрінкасти буду публікувати лише на доповнення основних методологічних статей і лише для того, щоб коротко продемонструвати роботу інструментів, які важко описати словами (при цьому даватиму на них посилання з “основних” статей).

І звісно ж, дякую за відгук.

maque
Квітень 17, 2009 о 00:56

Дякую за прекрасний пост та відео.

Завдяки цьому посту я допетрав, як же все-таки краще перекласти “pen tool”. Я гадаю, що ваш варіант (“перо”) кращий за мій (“ручка”).

Щодо відео, то скажу так: текст, звісно ж, має свої переваги, але у відео теж можна за допомогою скролера повернутись саме до того місця, яке потрібне. Якщо хочете “врятувати” трафік, відео у кращій якості можна розміщати на зовнішньому джерелі (YouTube, Vimeo тощо).

Vseseo
Січень 22, 2010 о 00:17

Так тримати, дуже якісна робота

2Пінгбеки & Трекбеки
Поділіться своєю думкою