Всього залишено коментарів: 6

podarok
Березень 6, 2009 о 11:48

Відеоуроки…
І часу менше будеш тратити і наглядніше…
Покрокові речі – досить складнооформляти і важко сприймати без великої кількості скріншотів…
Знаю то по своїх уроках.. Поки не вставиш в статтю 10-20 скріншотів вікон повністю з розмальованими кроками по кожній з галочок – доти читач не буде задоволений.

podarok
Березень 6, 2009 о 11:48

Ех… і де ж той попередній перегляд.. 8(( (…коментарів…)

Ярослав Федорак
Березень 6, 2009 о 11:57

podarok, я по собі сужу. Якщо потрібно щось втілити технічно – то текстова покрокова інструкція видається зручнішою, ніж відео. Можна паралельно втілювати і паралельно, читати (без зайвого напрягу повертаючись до якихось попередніх кроків, і не вантажачи трафік). Звісно, без картинок тут не обійтися. Але зазвичай багато які з них можна замінити словами. А якщо хтось щось не зрозуміє – для цього є коментарі.

Варіант відеокастів теж цікавий, але його мабуть, варто застосовувати для якихось більш абстрактних уроків, мета яких не навчити, а показати “ось як я вмію”.

Втім, як би там не було – у деяких випадках без відеокастів також не обійтися. З цим згоден. І в принципі, планую їх для цього блога. Але на більш пізніх етапах, коли всі основні уроки будуть вже викладені.

Згадав ще один плюс текстової інфи – чудова індексація пошуковиками.

Lava_77
Червень 6, 2012 о 13:02

Дуже дякую за уроки! Я початківець,тому можу задавати “дурнуваті” питання) Не можу зрозуміти,чому чоловічок рухається лише при тестовому перегляді,а через Controller лише переміщається перший кадр?…Як мені тоді спостерігати за його поведінкою при створенні робочої сцени?..Я чогось не розумію?)

P.S. Буду вдячна за відповідь.

Ярослав Федорак
Червень 6, 2012 о 15:19

Lava_77, так відбувається тому, що ви по-суті працюєте з двома окремими символами. Всередині першого символу відбувається анімація тіла (рух кінцівок), а в іншому – ви рухаєте перший символ по горизонталі. Відповідно, коли ви переглядаєте окремий символ, то бачите тільки частину анімації. Для того, щоб побачити повноцінний результат, потрібно протестувати кліп (Control -> Test Movie або комбінація клавіш Ctrl+Enter).

Сподіваюся, я відповів на Ваше запитання.

Oleg
Вересень 5, 2021 о 18:45

Дякую за уроки, саме те що шукав. Текстові найкраще для вивчення і засвоєння матеріалу. Якщо необхідна буде якась додаткова інформація, можу звертатися до Вас?

Поділіться своєю думкою